Yookidoo hrací deka s hrazdou

Yookidoo Hrací deka s hrazdou je interaktivní hrací deka se spousty aktivit pro zábavné objevování a správný rozvoj smyslů těch nejmenších. Hrací deka a její jednotlivé prvky...
2 590 Kč
Doporučená nabídka Pilulka.cz

Skladem • 1 varianta69 Kč94 % • 57 071 recenzíDalší informace

Zvukové

• , zakoupeno v Krteček s.r.o.

Zatím je všechno v pořádku, zboží jsme hned rozbalili a předali uživateli. Ten vypadal spokojeně a zaujatě. Autíčko jezdí a přitom hraje, je možnost vybrat si z několika melodií, které nejsou nijak rušivé. Deka je složitelná a jednoduše použitelná.

• , zakoupeno v Špuntík

• Jsme spokojeni,zatím vynikající
  • , zakoupeno v Liščátko.cz

• Pro nákup jsem se rozhodla podle recenzí a ohodnocení výrobce.
    • Praktické balení, snedná manipulace.
    • Baví se mrně i návštěvy.

Zvukové

Hrací deka a její jednotlivé prvky jsou navrženy tak, aby bylo možné hraní v poloze na břiše, na zádech...

• , zakoupeno v Krteček s.r.o.

• Skvělá hračka. V recenzi najdete klady a zápory hračky.

Zobrazit celou recenzi na mamadodeste.cz

• , zakoupeno v Špuntík

• Jsme spokojeni,zatím vynikající

• * Krásné provedení
    • * Malou zaujalo autíčko i hračky
    • * Moc ráda sledovalo autíčko ( když se autíčko rozhodlo fungovat)
    • *autíčko se na kraji zasekávalo a museli se popostrčit
    • * Když se dala trasa trošku zešikma tak s tím autíčko taky bojovalo
    • * Když se dá trasa na deku tak je marne aby už člověk vůbec doufal aby to jezdilo.
    • * Zda se mi splatná stabilita konstrukce.stalo se nám že si malá přitáhla hračku k sobě a tím se půlka deky přivřela ale i celkové je to ne moc stabilní.
    • *Drahé obzvláště když to blbne. Člověk si řekne že když to tolik stojí tak že to aspoň bude fungovat :( ale ono ne.

Malá byla nadšená ale už první den to začalo blbnout.

Autíčko se nahoře zasekávalo a muselo se popostrčit aby jezdilo(zkoušelo se dát i jiné baterky a nepomohlo).

Myslela jsem že ji to pustím a bude čas na domácí práce ale místo toho člověk musí chodit kontrolovat zda to jezdí.Jakmile malou napadlo chytit pověšenou hračku kterou autíčko vozí tak přestalo úplně fungovat i popostrčení.

Zkoušela jsem tu trať dát i na deku ale tam to bylo úplně marně. Že sponu má magnet který drhne o deku a tak autíčku jelo/nejelo.

Hudba ji nezaujala.

Škoda že jsem nevěděla jaké problémy s tím budou :( volila bych příště jinou deku. Prostě vyhozené peníze.

Yookidoo (značka)

Dobrý den Petro,
    pokud autíčko nefunguje správně máte možnost jej samozřejmě reklamovat.
    Jeho závada může být zapříčiněna špatným kontaktem popřípadě jej nejdříve vyzkoušejte s kvalitními alkalickými bateriemi.
    Pokud umístíte kolejnici na hrací deku, je důležité část s magnetem zacvaknout do kraje kolejnice, tak jak je znázorněno v návodu k použití. V opačném případě vám bude jezdit magnet s autíčkem na dece a zadrhávat se.
    Oblouky hrací deky se dají uzamknout, aby celá konstrukce byla stabilnější. Vše je popsáno v návodu k použití.

• , zakoupeno v Liščátko.cz

• Pro nákup jsem se rozhodla podle recenzí a ohodnocení výrobce.
    • Praktické balení, snedná manipulace.
    • Baví se mrně i návštěvy.

• + Hračky maji šustivé sukně v hlavách chrasti
    • + deka je kreativni a velka
    • + skladna
    • + vyšší a sirsi oblouk
    • + chrastitko ma na dotek oči a ústa tvarovaná
    • + zrcatko chrasti zezadu 2 kroužky na uchopeni
    • + hračka dracek ma 2 kroužky dcera je používa jako kousatko
    • - vyšší cena
    • - chybi u tehle deky relaxační polštářek

deka se libi dceri 3 měsíce rada si na ni hraje pozoruje jezdici hračky polštář ktery neni součástí teto deky jsme koupili od fisher price hrajici a relaxační polštář. Polštář je pouze u deky roboti. Deka splnila naše ocekavani odradí pouze vyšší cena. Oblouk lze zaaretovat na pevno nebo později pokud dítě sedi odendat , deka je pratelna. Deku mohu jen doporučit yookidoo nesklame

• , zakoupeno v Liščátko.cz

• jezdící autíčko ihned zaujme pozornost miminka
    • příjemné barvy i materiál
    • skladná

máme 2,5 měsíčního syna na dece se mu moc líbí, hlavně tedy jezdící autíčko, kam lze zavěsit různé hračky. Zároveň i melodie je moc fajn, nic vyloženě dráždivého a hlučného. Máme doma ještě jednu hrací deku a na té se mu tolik nelíbí.

originální a nápadité provedení
    velmi kvalitní zpracování, bezpečnostní atestace
    miminko velmi baví a dožaduje se hraní (korig.věk 2 měsíce)
    na hrazdičku lze připnout i jiné hračky
    skvělá manipulace i na cestování, jednoduše se složí

super zábava pro malýho

• nápadité provedení
    • variabilita
    • podporuje psychomotorický vývoj
    • autíčko skvěle zabaví
    • jednoduchá montáž
    • dvě melodie se mi zdají být málo
    • vyšší cena

Celkově se mi deka líbila nejvíce,splnila naše očekávání,malému se velice líbí a vydrží díky autíčku i déle na bříšku,má celkově rád hračky s obličeji,takže jsem ji vybrala i z tohoto důvodu-panáčci jsou hezcí,zrcátko se dá zavěsit i postavit,oceňuji na každé hračce kousátko :-) Cena je vyšší,ale nelituji :-)