Taf Toys deka s aktivitami I love

pro kluky a holky

• Kvalitní deka
    • Zabavi mi syna
    • Hezké obrazky

Nám se do interiéru domu nehodí, ale syn ji miluje. I když je to pro mě moc barevná synovi plné vyhovuje. Je na ni cely den... hraje si s různými kroužky atd. Na dece a zabavi se. Da se pohodlne složit, budeme využívat i na zahradu. Za nás super!

• barevnost

Materiál
bavlněné
Určení
pro kluky a holky

Podrobnosti o produktu TAF TOYS hrací deka s aktivitami I love TAF TOYS hrací deka s aktivitami I love

Pro věk: 0-3 měsíce, 3-6 měsíce, 6-12 měsíců, 1-3 roky

Měkoučká barevná deka Taf Toys upoutá nejen svým osobitým designem, ale také spoustou překvapení a aktivit pro děťátko, která ukrývá! : bezpečné zrcátko plastové chrastítko kousátko a veselé obrázky deka se dá snadno složit a díky úchytům i přenášet deka může rovněž později sloužit jako pěkná dekorace na zeď slože..

• Kvalitní deka

• Velká
    • Pestrá
    • Vyměkčená
    • S aktivitami

Máme doma obdobnou deku s jiným motivem a jsme velmi spokojeni. Tato byla pořízena jako dárek pro děvče-také moc krásná.

• , zakoupeno v Nejbaby

• Deka je moc hezky vypracovaná.líbí se mi od Taf Toys i hračky,žádný zbytečný těžký plast.

Je to užitečný pomocník na několik let.Jiné s prominutím "hebla" poslouží jen pár měsíců.

• , zakoupeno v U ŽABIČKY

• zbozi nebylo dodano

10 dni od platby a stale zbozi neni dodane

• , zakoupeno v Dino

Přesně podle popisu, doporučuji všem. Pohodlná, krásně barevná deka, praktická (snadná údržba, lehce se složí a přenáší). Máme jednu pro syna a tuto jsme kupovali jako dárek. Z obou stran maximální spokojenost.

• , zakoupeno v Dino

• lehka
    • skladna
    • da se prat
    • spodni vodeodolna vrstva
    • v praktickem plastovem obalu na zip
  • , zakoupeno v Slune-cz.cz

• Rozměry 150x100, na deku se vejdu smalou i já.
    • Rozličná barevnost a různé materiály pomáhají ve vývoji.
    • Hračky a zrcátko umístěné na dece rozhodně upoutají.
    • Deka je vyplněná, což umožňuje být malé na zemi a není ji chladno od podlahy a netlačí ji.
    • Celkový materiál je velice snadno udržovatelný, nedrží se na něm chloupky od psa a prach.
    • Po vyprání rychle uschne a tak ji můžeme neustále používat.

S touto dekou jsem nesmírně spokojená. Pro tento výrobek jsem rozhodla hlavně kvůli rozměrům, barevnosti a hračkám na ní umístěných. Deku používáme i venku na zahradě, dá se složit do praktického balíčku s ušima a přenést kamkoliv. Myslím, že cena za tuto deku je přiměřená svému spracování a použitelnosti a jsem spokojená, že jsem ji koupila.

• , zakoupeno v BabyHit.cz

• Krásná a opravdu kvalitní hrací deka.Měkoučká a skvělé hrací prvky.

Doporučuji, za tuto cenu opravdu kvalitní výrobek.